Užkniso su savo nuolatiniu nusišnekėjimu.. Namuose sėdi visą laiką prie ekrano.. Girdžiu tik pasiteisinimus, kodėl jis pavargęs.. Tvarkausi viena.. Jaučiuosi nereikalinga.. Jis nesilaiko savo pažadų.. Mano poreikiai nesuprasti.. Aš jam net neįdomi, kol nenori valgyti, mylėtis ar pasiguosti.. Jis neturi tikslų.. Viską turiu daryti pati..

Kažkur girdėta? O gal labai pažįstama? Kartais taip jautiesi? Skaityk toliau, šis straipsnis skirtas tau!

Konsultuojant ar vedant paskaitas dažnai tenka išgirsti panašių klausimų. Kaip man priversti savo vyrą imtis atsakomybės? Kaip jį atgaivinti? Kaip man su juo elgtis, kad taptu vyru? Kaip jam išaiškinti jo pareigas?

Dėmesio! Šis straipsnis skirtas tik moterims! Vyrams reikia skaityti: “Kaip padėti draugę į vietą?“

Jei vis dar skaitot šį straipsnį panašu, kad jums tikrai norisi pakeisti savo gyvenimą. Važiuojam! Tik turiu įspėti. Viskas jūsų rankose. Jūs realiai galite pakeisti savo gyvenimą! Gerai pagalvokit, ar tikrai norit prarasti galimybę kaltinti kitus dėl savo nesėkmių? Vis tiek norit pabandyti? Esat pasiryžusi kovoti už savo laimę? Gerai. Startuojam.

Jei šalia jūsų yra vyras, kuris gyvena su jumis ir jūs nesijaučiate laiminga, didelė tikimybė, kad jis neatlieka savo pareigų. Ir pirmiausia nepadeda jūsų į jums priklausančią VIETĄ. Kiekvienos moters vieta – būti laimingai! Kaip ten padėti moterį jau aprašyta ankstesniam straipsnyje. BET! Nevisi, o tiksliau, reti, o jei dar tiksliau, labai reti vyrai pripažins, kad tai jų pareiga ir padės jus į vietą.

Todėl jei pas jus namie standartinis modelis t.y. vyras, kuris neturi per didelio noro jus padaryti laiminga ir daugiau galvoja apie save, šis straipsnis skirtas kaip tik jums.

Sistema veikia paprastai. Jei vyras apsnūdęs, tinginys, nesirūpina jumis ir nevykdo savo pareigų, tai sėdėti ir laukti kol jis pasikeis pats logiškiausias sprendimas. Jau bandėt? Na ir kaip? Niekas nepasikeitė per keturis metus! Gal dar palaukti ir susipras? Nesutinkat. Sakot nebeturit kantrybės. Norėtumėt, kad būtų kitaip? OK. Sutinku, kažką reikia daryti. Ar bandėt reikalauti iš jo, kad pasikeistų ir imtu vykdyti savo pareigas? Daug kartų.. Ir koks rezultatas? Sakot jokio. Gal dar kartą pabandom? Sakot nėra prasmės. Sutinku. Tuomet turiu jums pasiūlymą, pabandom kitaip.

Jei santykiai klostysis taip ir toliau, rezultatas vienintelis. Skyrybos. Ar jis mus tenkina? Sakot ne. Na tuomet neturi ką prarasti. Pasiūlysiu, kelis paprastus žingsnelius. Pabandykit. Jei nepatiks galėsi grįžti prie plano Skyrybos.

Šiam mūsų vyro padėjimo į vietą receptui reikės:

• Kantrybės bent porai mėnesių pabandyti (greičiau efektas dažniausiai nepasijunta).
• Palaikymo komandos (draugės sėkmingai padėjusios į vietą vyrą, kuri morališkai palaikytų eigoje).
• Šypsenos (juk tai tik žaidimas).

Dabar rimtai. Daugelio vyrų ego pakankamai didelis, kad jie nepripažintų savo klaidų pirmi ir nesikeistų. Pats kaip vyras turiu patvirtinti, tai rimtas mūsų defektas. Jį turint recepto sudedamąsias dalis galima apeiti. Kaip tai padaryti? Trys paprasti žingsneliai, kuriuos padaryti bus sunkiausias dalykas gyvenime. Netikit? Pažiūrim!

Trys žingsniai, kaip padėti vyrą į vietą.

1. Gerbti jį. Kas linksmiausia, kad dabar jis tos pagarbos nėra nusipelnęs arba visai praradęs. Čia ir žiaurumas pirmo punkto. Reiks kantrybės (ir labai nemažai), kad jį išmokti priimti tokį koks yra ir pradėti gerbti.
2. Tikėti jo tikslais ir ateitimi. Jis turi žinoti jog jūs tikit jo planais ir galimybėmis. Jūs tikit, kad jam pavyks. Nors šiuo metu juo netiki niekas.
3. Palaikyti. Jis turi žinoti ir jausti, kad jūs jo fanas numeris vienas.

Porą mėnesių tokio požiūrio į savo vyrą ir jūs jo neatpažinsit. Bet, kodėl turėčiau tai daryti? Aš ir taip jau su juo prisikankinau. Lai jis pradeda pirmas vykdyti savo pareigas ir rūpintis manim. Sutinku ir nesiginčiju, kad tobulam pasaulyje taip ir turėtų būti. Bet jei šiuo metu jis „miega“, o jūsų tai netenkina, gal verta pabandyti?

Ar verta pabandyti? Viskas priklauso nuo to ar tikrai ketinate bandyti nuoširdžiai. Jei taip, tada tai gali būti jūsų bilietas į naują gyvenimą. Sėkmė jau laukia jūsų. Ar sulauks? Tikiu, kad sulauks.

Turiu atsiprašyti. Už mus, vyrus. Tikiu, kad tau pavyks. Jis pradės keistis. O, tu sulauksi savo laimės valandos. Tada jis pats atsiprašys.

Žinai, o tu šaunuolė! Perskaitei visą šitą mano ilgą kalbą. Aš tau dėkingas. Net jei nieko nepabandysi. Neturiu žodžių kaip užbaigti. Jaučiu viduje gėda. Esu vyras, kuris rašo, kaip moteris turėtų padaryti vyrą laimingu. Tikiu, kad ateis laikas, kai tokie straipsniai nebus reikalingi, nes vyrai, bus vyrais. Ką dar galiu parekomenduoti kol jie neatėjo? Perskaityk psichologo Olego Gadeckio knygą lietuvių kalba Likimo dėsniai. Tikiu, kad ji tau duos stiprybės ir žinių.

Na kaip, ar bandysi? Sutinku, tikrai nebus lengva. Ar turi ką prarasti? Nelabai.

Na, tuomet tu jau kelyje. Ir aš žinau, kad tu gali!

Geros kelionės!

Darius Ražauskas

23
balandžio

Uždara online Dariaus grupė

19:00 — 19:30
@ FB uždaroje grupėje
05
liepos

Savaitgalis kiTAIP gamtoje 2024

18:00 — 16:00
@ Naujoji Gokula Žemaitijoje
© 2019 esujums.lt | Svetainė sukurta @Clamorlux