img_0425

Apie Darių:

Populiarus psichologas ir lektorius. Jo paskaitose ir seminaruose linksmai ir betarpiškai pateikiama medžiaga padėjo tūkstančiams žmonių rasti naujus sprendimus savo gyvenimo iššūkiams. Darius pasižymi šiltu ir įkvepiančiu pokyčiams bendravimu, kuris ir tampa daugelio naujo kelio pradžia.

Dariaus youtube kanalas 

Darius yra:

Lietuvos žiniasklaida apie Darių sako: kultinis lektorius (Stilius, LRT), santykių ekspertas (Valanda su Rūta, LNK), padeda žmonėms priimti sprendimus, keičiančius jų gyvenimus (delfi.lt), užburia auditorijas ir surenka pilnas sales klausytojų (lrt.lt), asmeninio efektyvumo treneris, įkvepiantis daugybę lietuvių visame pasaulyje (e-darna.lt), laimės mokytojas (ve.lt), labai įdomus ir malonus žmogus (zaliojilietuva.lt), asmeninio efektyvumo treneris (tv3.lt).

Darius veda seminarus ir teikia konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Airijoje, Danijoje ir JAV.

Dariaus straipsnius ir komentarus skelbia: delfi.lt, tv3.lt, lrt.lt, 15min.lt, bernardinai.lt, lrytas.lt, zmones.lt ir kt.

Darius Ražauskas yra Vytauto Didžiojo universiteto vadybos bakalauras ir magistras,  Krasnodaro aukštosios praktinės psichologijos mokyklos absolventas (apgintas diplomas „Lyderystės ir harmoningo vystymosi psichologija“), Mayapuro instituto (Indija) Bhakti šastri (orientalistikos) studijų absolventas, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro pedagoginių-psichologinių žinių kurso programos absolventas, BKC koučingo kurso absolventas (ACSTH pagal ICF), VU psichologijos bakalauras ir magistras.

Darių  kaip santykių ekspertą su malonumu į savo laidas  kviečiasi  Lietuvos  televizijos kanalai: TV3, LNK, LRT, BTV, lrytas TV, Delfi TV.

Darius yra pravedęs daugiau, kaip 1000 paskaitų įvarioms Lietuvos ir užsienio organizacijoms, draugijoms, ambasadoms, įmonėms, viešosioms įstaigoms.

Darių galite sutikti socialiniuose tinkluose:

Dariaus Ražausko asmeninis Facebook profilis

Dariaus Ražausko saviugdos mokykla Facebook profilis

Darius  Instagramoje

Darius  Tweeteryje

Dariaus kanalas Youtube

„Esu žmogus, kuris tiki…

Aš tikiu..

Laimė tavo rankose

Aš tikiu..

Meilė yra visagalė

Aš tikiu..

Kad ir TU gali būti džiaugsmingu pokyčiu

Tikėkime kartu”

— Darius Ražauskas