Ko ji iš manęs nori! Nepatenkinta ir nepatenkinta! Nesuprantu, ko jai reikia. Iš kur man žinoti, kas dabar blogai. Aš ne burtininkas. Kaip man suprasti?

Teko girdėti taip kalbant vyrus? Man tenka. Dažnai tenka. Per dažnai..

Vyrai! Viskas gerai! Šviesa tunelio gale yra. Atsakymas egzistuoja! Jūsų dėmesiui trumpas ir aiškus penkių punktelių gidas: ko nori moterys?

Ražauskai ar tu tikras, kad tik 5 punkteliai? Ne 555?

Vyrai! Tai 5 pagrindiniai punkteliai į kuriuos atkreipus dėmesį didžioji dalis jūsų moters norų ir kaprizų iš 555 savaime išsispręs. Argi nenuostabu? Čia kaip kortų ar degtukų namelis. Ištraukei kortą iš apačios ir visas problemų kalnas pats sugriūna.

Pradedam? Tik įspėju teorinis žinojimas nieko nepadės. Reiks sukaupti drąsos ir praktikuoti.

Na ką gi. 5 dalykai, ko nori moterys!

  1. Išklausymo. Taip taip. Kasdienio išklausymo. Be kritikos ar patarimų. Su dėmesiu ir koncentracija. Moteriai reikia, kad vyras kasdien domėtųsi jos išgyvenimais ir savijauta. Vyrai! Svarbus momentas. Jokių patarimų! Reikia išklausyti, o ne pulti spręsti problemas. Mes vyrai girdim problemas ir iškart ieškom joms sprendimų. Reikia išklausyti ir suteikti palaikymą. Kai moteris norės patarimo ji jo paprašys. Jau vieno šito punkto pakanka, kad daugelį vyrų nuvaryti į depresiją. Na, bet aš dar tik pradedu. Važiuojam toliau.

  2. Priėmimo. Kiekvienai moteriai svarbu, kad ji būtų priimta tokia kokia yra. Su jos dažna nuotaikų kaita. Su spalvingomis emocijomis. Su moteriškomis baimėmis. Išmokime ne kritikuoti savo antrą pusę ir reikalauti iš jos būti antru šeimos „vyru“, o ją palaikyti ir priimti tokia kokia ji yra. Moterimi. Moterys jautresnės, moterys subtilesnės, moterys sudėtingesnės. Todėl jei tikiesi ramaus ir paprasto gyvenimo, rekomenduoju gyventi su vyru. Nenori? Tu ne gėjus? Na ka gi. Moterys ateina su visa pilna pakuote. Ją reikia priimti!
  3. Švelnumo. Ir jo niekada nebus per daug. Kas kart grįžęs namo prisimink. Tu gyveni su moterimi! Tai ne vyras! Jai reikia dėmesio, jai reikia švelnumo, jai reikia priėmimo ir išklausymo. Kodėl turi prisiminti šiuos dalykus? Na jie ženkliai prailgina vyro gyvenimą. Tu juk nori gyventi ilgiau? Gerai. O dabar sekantis punktelis.

  4. Kiekvienai moteriai iš tavęs reikia emocinio saugumo. Aiškaus suvokimo ir žinojimo, kad ji manęs neapkaltins. Jis mane palaikys. Net kai aš blogos nuotaikos ar neteisi, jis manęs nekritikuos. Jis leis man klysti, o kai aš suklysiu kaltę prisiims sau. Skamba nerealiai? Sveikas atvykęs į realybę. Taip ji bauginanti, bet su iššūkiu. O vyrai mėgsta iššūkius. Išmok ją emociškai globoti, nekaltink jos, leisk jai klysti ir priimk atsakomybę sau. Na, o kad nebūtų per daug lengva, dar vienas punktelis.
  5. Kiekvienai moteriai reikia pagarbos. Pagarbos jos darbui, pagarbos jos išvaizdai, pagarbos jos vidiniam pasauliui! Išmok gerbti jos pastangas šeimoje ir aplinkoje. Vertink tai. Pastebėk ir visada išreikš padėka žodžiais. Paprasta ir labai reikalinga.

Na, ką. Aiškiau? Penki punktai. Juos įsidėmi ir kasdien prisimeni. Belieka praktikuoti. Iš pradžių nesigaus. Visai. Na bet kas iš pirmo žingsnio pradėjo bėgioti? Reiks labai daug nesėkmingų bandymų. O po to, po truputi pastebėsi, kad darai progresą. Koks pirmas ženklas? Dažnesnė šypsena tavo gyvenimo karalienės veide. Nesustok ir tavo gyvenimas pasikeis. Formulė paprasta. Tu padarai moterį laiminga ir tave ji padarys pačiu laimingiausiu! Tik vienas niuansas. Veikia formulė ir atvirkštine tvarka. Tai būk atsargus.

Ar yra kitų variantų? Ne mielasis. Arba tavo moteris laiminga arba tavo gyvenimas po truputi tampa pragaru. Rinktis tau.

Gero pasirinkimo.

Darius Ražauskas

23
balandžio

Uždara online Dariaus grupė

19:00 — 19:30
@ FB uždaroje grupėje
05
liepos

Savaitgalis kiTAIP gamtoje 2024

18:00 — 16:00
@ Naujoji Gokula Žemaitijoje

 

 

© 2019 esujums.lt | Svetainė sukurta @Clamorlux