Labai dažnai manęs klausia: kaip man susirasti vyrą? Kaip pritraukti gerą partnerį?

Na, sakau, tai pasidalinkit kaip anksčiau tai darėt? Kokius metodus taikėt? Kaip ieškojot geidžiamo partnerio? Pasimokom iš klaidų. Paanalizuojam.

Neturiu nieko prieš šiuolaikinius vyrų paieškos metodus. Na, bet jie skurdoki. Tiksliau sakant tas vienas vienintelis. Taip, taip. Pasirodo viskas supaprastėjo iki vieno. Vieno ir paprasto. Būk masalas! Būk patraukli ir žavi! Va. Va ir visa sudėtinga paieškos taktika.

Na su šituo metodu būtų viskas ok, tik bėda, kad suprantamas šiandien jis kažkaip vienpusiškai ir tiesiogiai t.y. tiesiog būk seksuali. Maksimaliai. Aptempk viską! Išryškink klubus, atidenk krutinę, kojas, nugara dar pridėk seksualių apatinių ir drabužių padedančių svajoti… Maksimaliai. Visko maksimaliai. Standartinis šiandieninis vyrų paieškos metodas.

Atvirai? Jis veikia. Veikia, veikia. Tik ne taip, kaip jūs norėtumėt. Su tokiu masalu labai gerai pritraukiami žuvis. Tikrai pritraukiama. Bet ne ta į kurią mes taikomės. Va ir visa bėda.

Kodėl man taip nesiseka su vyrais, kodėl vis lopai pasitaiko, kodėl mane vis palieka???

Gerbiamoji. Pasvarstykim, sakau. Na jei ant kabliuko pakabinam išvaizdą, kuri dar prieš 20m būtų traktuojama kaip prostitutės (atsiprašau už palyginimą) ir tikimės puikių rezultatų… Na. Na. Na, kaip čia pasakius. Metodas paieškos parinktas klaidingai.

Bet jei aš nebūsiu seksuali ir traukianti akį visus gerus susirinks kitos!

Ramiai. Jos kaip tik atliks sanitarių vaidmenį (kaip skruzdėlės miške) ir surinks visus nereikalingus lavonus t.y. vyrus, kurie neturi atsakomybės ir vaikosi savo juslių patenkinimo. Tos kitos, geriausios jūsų draugės. Jos jums išvalo rinką. Sumažina blogų produktų kiekį, palikdamos jums gerus.

Nesąmonė. Taip nebūna! Tikrai? Taip, galvojat? Nežinau. O, tai ką man daryti? Kaip susirasti vyrą?

Pirmiausia tai jo reikia ieškoti!

Kaip?

Artimiems draugams ir giminėms praneškit, kad ieškot rimto vyro kurti santykiams. Paprašykit, kad rekomenduotu, supažindintu, pristatytu jus, kai sutinka-atsimena tinkama. Ir jokių baimių. Drąsiai visiems pasakykit, kad ieškot ir kad supažindintų su žinomais laisvais kandidatais.

Važiuojam toliau. Užrašykit ant popieriaus lapo kam jums šeima, kada norėtumėt susituokti (tikslūs metai, mėnuo, diena), kiek norėtumėt vaikų ir kada. Užrašyti planai turi didesnę tikimybę pildytis.

Užsiimkit saviugda. Skaitykit, lankykit jogos, kvėpavimo, šokio, baseino treniruotes. Judėkit. Medituokit. Vietose, kur renkasi tai praktikuojantis žmonės yra didelė tikimybė sutikti savo antrą pusę. Plius. Vidumi auganti moteris tampa patraukli atsakingiems vyrams.

Paprašykit senelių, prosenelių (jeigu yra), tėvų ir giminės vyresniųjų palaiminimų, kad jums pavyktu susirasti vyrą. Kaip tai keistai beskambėtų, bet giminės vyresniųjų palaiminimai yra stipri psichologiškai jėga. Būtinai ją panaudokit.

Savanoriaukit. Laisvalaikiu prisijunkite prie savanoriškų organizacijų padedančių našlaičiams, seneliams, kaliniams ar pan. Nesavanaudiška veikla labai gerai restartuoja smegenis ir moterį iš vidaus padaro žymiai patrauklesne. Tokio patrauklumo neatstos joks mini sijonėlis, ar didelė iškirptė. Nes iškirpčių ir trumpų sijonėlių aplinkui pilna. O iš vidaus patrauklių moterų labai mažai. Turėkit šį pranašumą. Reguliari savanorystė jį suteikia.

Linkėkit visiems laimės. Daktaras Torsunovas savo knygoje „Charakteris ir sėkmė“ laimės linkėjimą kitiems rekomenduoją, kaip vieną iš stiprių ir veiksmingų priemonių keisti savo likimą. Kasdien, bent penkias minutes. Atsisėskit, užsimerkit, įsivaizduokit visus artimuosius ir bendradarbius.Ir pirmyn! Linkėkit visiems laimės. Taip pat atsiprašykit. Veikia. Išbandyta.

Nedemonstruokit pigiai kūno. Užkibs netos žuvys. Pataupykit save intymioms akimirkoms su tuo vieninteliu. Nenupiginkit iki viešos prekės. Jūs verta daugiau.

Bam! Na, kaip? Ar pasiruošus keisti taktiką? Rezultatai bus. Patikrinta laiko. Tik ar bus noro dirbti, skaityti, eiti į jogą, į senelių namus, linkėti laimės, prašyti palaiminimų, rašyti planus…

Viskas tavo rankose. Svarbu pradėti.

Kada?

Dabar.

Ir dar vienas dalykas.

Tu nuostabi! Tau pavyks.

Kelionės draugas,

Darius Ražauskas

 

 

 

© 2019 esujums.lt | Svetainė sukurta @Clamorlux