Radot žinutę? Draugai atsiuntė nuotrauką? Pamatėt mieste?

Patikrinot faktus. Ir...

Taip! Tai, Ji. Bingo. NEIŠTIKIMYBĖ.

O ką dabar darom? Antra pusė brangi. Kaip elgtis? Ką daryti? Ko griebtis?

Va ir vėl turim temą. Pikantišką. Populiarią. Ir gerokai labiau paplitusią nei norėtųsi.

Ramiai prisisegam saugos diržus. Sėdam į Ražausko lėktuvą. Nusiteikiam vidinei kelionei. Kylam.

Gerai, gerai. Užteks romantikos. Situacija rimta. Neištikimybė rimtas reikalas. Kalbėsim rimtai.

Labai rimtai!

Pirmiausia. Kaip mes į tai reaguojam? Atsakau. Įvairiai. Kokios reakcijos teisingos? Paanalizuokim.

Vienas iš būdų reaguoti – apsimesti, kad TO nėra. Aš nieko nematau, nežinau ir man neįdomu. Aš tiesiog užsimerkiu.

Na taktika gal ir įdomi, tik bėda, kad praktikoje neveiksminga. Slapta viltis, kad jis ar ji susiprotės ir neištikimybė baigsis pati savaime nieko nekeičiant, realiai nereali. Taip nebūna. Kalėdų senelis neegzistuoja. Taip yra keletas aktorių, kuriuos samdo, kad jie gyventų Kalėdų senelio gyvenimą, bet jie neskraido su rogėm ir per kaminus nelaipioja. Kalėdų senelio nėra!

Žodžiu. Tiesiog apsimesti, kad nieko nevyksta ir kad tu nieko nežinai, niekur nevedanti strategija. Problema dažniausiai gilėja. Šaknis stiprėja. Viltis, kad partneris pats savaime susipras dingsta.

Antra dažniausia tipinė reakcija. SKYRYBOS. Jokių kalbų, iškart, čia ir dabar. Mane pažemino, išdavė. Bausmė tokiu atveju tik viena. Lauk! Lauk iš namų! Ir iš širdies…

Ech.. Kad viskas taip paprasta būtų. Iš namų galima greit išmesti. Bet iš širdies ir galvos… Pabandykit. Bandėt? Na ir kaip sekėsi? Nelabai.

Žaibiškas partnerio nuteisimas ir palikimas. Populiarus variantas, bet irgi problemos nesprendžia. Lieka tik vidinės žaizdos. Pasąmonė panašu su mūsų išore nesutaria.

Tai KĄ DARYTI?

Reaguoti negalima, nereaguoti negalima. Tai gal su durų rankena nusišauti?

Šito irgi daryti nereikia. Durų rankena nėra efektyvus metodas.

Neištikimybė labai sunkus gyvenimo išbandymas. Lengvų patarimų ir situacijų čia nėra. Na, bet pradėti nuo kažko reikia?

Pradėkim nuo knygos. Taip, jūs atspėjot. Jums reikia rasti, gauti, iš po žemių išknisti psichologo Olego Gadeckio knygą „Likimo dėsniai“. Pirmas jos tiražas Lietuvoje iššluotas, todėl teks ieškoti likučių knygynuose ir interneto parduotuvėse. Kantresni sulauks antro leidimo, kuris kalba, kad greit pasirodys. Žodžiu nesvarbu ar medžiosit padėvėta rinkoje ar lauksit naujo leidimo, knygą jums reikia gauti. Kodėl? Nes ten puiki ir aiški sistema, kaip tvarkytis su gyvenimo sunkumais.

Pirmiausia juos reikia pradėti matyti, kaip maksimalių galimybių tašką. Kaip galimybe augti, tobulėti ir keistis. Raumenys netampa tvirti kasdien ilsėdamiesi. Jie tampa tvirti gaudami įtampą, kuri yra didinama.

Jei mes pykstam ant mokyklos ir pamokų, mums gerai mokytis bus sunku. Gyvenimas tai mokykla. Sunki mokykla. Kartais labai sunki. Bet esmės tai nekeičia. Reikia pradėti keisti savo požiūrį į aplinką.

Ražauskai nenervuok! Ką daryti sakyk!

Kalbėkitės. Pirmiausia reikia pradėti kalbėtis. Kalbėtis be teisimo, su noru suprasti. Taip, taip. BE teisimo, su noru suprasti. Faktas, kad jums gali taip nepavykti, na bet pabandyti niekas nedraudžia. Jei nesikalbėsit tai situaciją pakeisti bus tolygu skristi į mėnulį. Su troleibusu. Nerealu. Turim išmokti kalbėtis su intencija suprasti žmogų, ne jį sutraiškyti.

Po neištikimybe slepiasi nepatenkinti poreikiai, vidinės žaizdos. Jums reikia juos atrasti. Jei nesuprasit savo partnerio vidinio motyvo ir psichologijos mes liksim toje pačioje vietoje. Dažnai smurtas, neištikimybė, priklausomybės aiškus ženklas asmenybės vidinių traumų. Ieškokit jų. Bandykit suprasti ko jūsų partneriui reikia iš tikro. Ko jis neranda savyje ir aplinkoje? Ko jam trūksta? Išklausymo, palaikymo ar tikėjimo asmenybe trūkumas dažnos neištikimybės tikrosios priežastys. Ieškokim jų. Tik per poreikių supratimą galima judėti toliau.

Taip pat situaciją reiks priimti ir paleisti. Taip, taip. Reiks atleisti ir paleisti. Paleisti vidinį bloką, neapykantą. Tam gali padėti malda, meditacija ar psichologiniai pratimai su atleidimu ir paleidimu.

Taip pat neskubėkit skirtis. Tai visada suspėsit padaryti. Skubėkit ieškoti supratimo, pagalbos ir galimybės keisti situaciją. Skirtis tai pabėgimas. Pabėgimas nieko neduoda. Pamoka lieka neišmokta. Plius dvejetas.

Daliai žmonių išanalizuoti, suvokti ir pakeisti situacija padeda vidinė refleksija. Per maldą, meditaciją ar darbą su psichologu, psichoterapeutu, koučeriu.

Bandykit. Tik tie, kas bando, tie ir gauna. Belskit. Kitaip tik maximos automatinės durys atsidaro pačios. Durys už kurių daug vertingų ilgalaikių vidinių dalykų, kaip šeima, vaikai, meilė ir ilgalaikiai santykiai, neatsidaro pačios. Jos užrakintos. Reikia parinkti tinkamą raktą.

Raktas kiekvienam unikalus. Spynos juk skirtingos.

Reikės kantrybės, analizės, daug meilės ir kitokios taktikos nei iki šiol.

Lengva nebus. Neištikimybė labai rimta spyna. Šarvuota. Trijų sluoksniu.

Na bet nebijokit. Jūsų pusėje ponas Googlas su savo geriausiu draugu internetu. Panaudokit juos, kad rasti pradinę informaciją. Panaudokit juos, kad rasti sėkmės istorijas. Ieškokit jų. Jums reikia įkvėpimo.

Aš tikiu jums pavyks. Jūs rasit raktą.

Paieškose reikės trijų dalykų. Kantrybės, kantrybės ir kantrybės.

Dar truputi laiko ir vidinio darbo.

Ir jūs atrakinsit.

Iš kur žinau? Nes ne vienas jau atrakino.

Kaip ponas kaitinas sakė. Nėra padėties be išeities. Na nebent padėtis, kurioje mes pasiduodam.

Nepasiduokit.

Jūsų raktų meistras,

Darius Ražauskas

23
balandžio

Uždara online Dariaus grupė

19:00 — 19:30
@ FB uždaroje grupėje
05
liepos

Savaitgalis kiTAIP gamtoje 2024

18:00 — 16:00
@ Naujoji Gokula Žemaitijoje

 

 

 

© 2019 esujums.lt | Svetainė sukurta @Clamorlux