disappointed-man-with-thumb-down_1149-956

Smurtaujantys fiziškai ar psichologiškai vyrai senai ne naujiena. Tačiau šitoje srityje pastebimas didžiulis mėgėjiškumas. Moterų mušimo sektoriuje labai retai sutiksi tokį, kuris iš tikro moka ir supranta, ką daro. Taigi, jei nori išmokti mušti, taip kaip reikia, šis straipsnis tau! Jei esi moteris, teks palaukti straipsnio, kaip mušti vyrą!

Pradėkim nuo šaknų. Kodėl vyrai muša moteris? Kodėl smurtauja? Nes nori, kad jos pasikeistų! Ar jos pasikeičia? Atsakau. Ne! Tai, kam tada mušti? Hmmm..

O ar norėtum išmokti mušti moterį taip, kad ji pasikeistų? Ar kada svajojai, kad tavo pastangos realiai pagerintų santykius? Tai gal imamės reikalo profesionaliai? Pabandom? Mušam moterį taip, kad nauda būtų abipusė!

Na ką gerbiamas kolega. Giliai įkvėpk. Iškvėpk. Laikas realioms, veikiančioms praktikoms. Mušim savo moteris tol, kol jos taps Laimingos. Ar tai įmanoma? Taip! Tai jau patikrinta laiko ir praktikos.

Ko tau reikės? Ogi nieko! Tik kasdienio vyriškumo ją mušti. Tu juk vyras? Sugebėsi? Žinau, kad sugebėsi!

Mušimas turi būti sistemingas ir tikslingas. Tam tau reikės naudoti žingsnių programą nurodytą žemiau. Esminė taisyklė. Negalima praleisti nė vienos dienos! Vyrai neatostogauja! Vyrai laiko frontą! Pasiruošęs? Pirmyn! Būk vyras! Mušk kaip priklauso!

Privaloma kasdienė žingsnių programa. Kartoti kasdien.

1. Atsikeli pirmas ir nusiprausi.
2. Padarai mankštą, kad apšiltum mušimui. Startas.
3. Sveikuoliška žolelių arbata į lovą su bučkiu.
4. Originalus komplimentas (nesikartojantys).
5. Apkabinimas.
6. Padėka po pusryčių.
7. Palinkėjimas geros dienos.
8. Poilsis t.y. darbas (jo metu viena sms žinutė, kaip jos pasiilgote).
9. Siurprizas į namus (maža dovanėlė, saldainis, gėlė ir pan).
10. Grįžus namo apkabinimas.
11. Originalus komplimentas (kitoks nei ryte).
12. Išklausymas (paklausi kaip praėjo diena ir realiai klausaisi nepertraukdamas 20min.).
13. Padėka už pasidalinimą.
14. Pagalba tvarkantis namus.
15. Pasivaikščiojimas kartu prieš miegą.
16. Paskutinis smūgis: aš myliu tave (prieš miegą).

Šią profesionalią moterų „mušimo“, kad jos pasikeistų, programą teko išbandyti asmeniškai ir per septynerius metus konsultavimo daugeliui mano klientų. Realiai veikianti.

Nori geresnių santykių? Nori daugiau pagarbos? Nori atgijusių jausmų? Pirmyn! Tau pavyks!

Priminimas. Programą reikia kartoti kasdien. Tiems, kam sunkoka su fantazija (daugeliui vyrų) dėl originalių nesikartojančių komplimentų, patartina kreiptis į google guru arba romantinę literatūrą.

Aš tikiu, tau pavyks. Tu vyras ir tu gali realiai pakovoti už savo laimę!

Nesinori? Tingisi? Nėra kantrybės? Geriau nieko nedaryti? O gal ieškosi tos vienintelės, kur visada supras, palaikys ir nezys?

Primenu! Kalėdų senelis neegzistuoja. Moteris, kuri bus laiminga su tavimi irgi! Taip, taip! Arba keitiesi arba toliau gyvenk savo ego konfliktų šalyje. Žiauru? O, kas sakė, kad bus lengva.
Čia santykiai. Čia išlieka tik stipriausi!

Tu stiprus!

Todėl Mušk! Mušk savo Ego kasdien! Ir rezultatai bus tavo.

Tavo kovų partneris.

Darius Ražauskas
www.esujums.lt

Šis straipsnis yra Dariaus Ražausko autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (darius@esujums.lt) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.esujums.lt

© 2014 esujums.lt | Svetainė sukurta @Clamorlux